Het wordt vrijdag smullen geblazen op Roland Garros! De dag wordt geopend met de kraker tussen Carlos Alcaraz en Novak Djokovic. De tennisfans kunnen na dat duel gewoon de tv aanhouden, want met Alexander Zverev tegen Casper Ruud is het toetje ook niet verkeerd.
Hoe laat begint Alcaraz tegen Djokovic?
De Spanjaard wordt de grootste kansen toegedicht. Niet geheel toevallig, aangezien hij de vloer aanveegde met Stefanos Tsitsipas (nummer vijf van de wereld). Een overwinning van Alcaraz levert je 1.44 keer je inzet op. Als Djokovic doorstoot naar de finale krijg je 2.75 keer je inzet. Wedden op een tiebreak is wellicht het gunstigst.
In bijna elke wedstrijd die Djokovic dit toernooi speelde kwam er eentje voor. In de kwartfinale tegen Tsitsipas won Alcaraz de derde set overigens ook via een tiebreak. Als je denkt dat er nu minstens één set via een tiebreak beslist gaat worden krijg je 1.84 keer je inzet terug.
Wedstrijd | Quotering |
14.45u Alcaraz-Djokovic | 1.44-2.75 |
17.30u Zverev-Ruud | 1.90-1.90 |
Zet in bij Bet365 en ontvang een welkomstbonus van 100 euro.
Registreer en speel mee bij Jack's en ontvang een mooie free bet tot wel €50 euro!
Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties